Vítejte na našem webu

 Výtejte na blogu h2o stačí přidat vodu.

Novinky

06.07.2009 09:03

přísloví z filmu

kdo sleduje h2o určitě slyšely větu:když chceš létat jako motýl nemávej jako havran
08.03.2009 10:45

text písně no original girl

  Písnička 1.Já mám zvláštní chopnost,kterou se nebojím užívat. Tak pojď to je mé dobrodružství a to je má fantazie, celé je to o žití v oceánu,divokém bytí a volnosti. Protože nejsem obyčejná holka,sem z velkého modrého podsvětí,země nebo moře. Mám sílu,stačí jen uvěřit. Protože nejsem...
08.03.2009 10:44

text písně ANOTHER NOW

  ČESKÝ PŘEKLAD PÍSNIČKY- KATE ALEXA   Byl pouze na další den Když tohle všechno cítil tak v reálném Jako nic nemůže pokazit Bylo to jako sen, nikdy končí Nic měnit Za tak dlouho Ale teď jste odešla A já jsem se pokusil proměnit stránku A právě není totéž Ale já jsem v dýchací A já...
24.02.2009 18:59

hra h2o

Zkus tuto hru.
08.02.2009 18:59

h2o

Ahoj pro ty co neznají dobu kdy dávají h2o stačí přidat vodu taktěm tuto informaci dám. začátek                                  ...
10.11.2008 20:45

h2o stačí přidat vodu

Něco pro ty co neznají h2o stačí přidat vodu. Je to o třech dívkách které se náhodou stanou mořskýma pannama a jediný kdo to ví je Lewis který jim pomáhá.dívky se jmenují:Rikki,Cleo a Emma.Musí se vyhíbat úplňku jinak budou ovlivněny jeho mocí a můžou ublížit i těm které mají rády a ani o tom...

Kontakt

Vyhledávání

VZP Všeobecná Zdravodní Pojištovna nejlepší pojištění!!!

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode